Referencje

W trakcie naszej wieloletniej działalności, poznaliśmy wiele firm, z którymi podjęliśmy współpracę.
Poniżej znajdą Państwo ich opinie, na temat naszej firmy.

Aquatherm

Aquatherm jako producent systemów instalacyjnych z polipropylenu jest tylko 1 na świecie- firma rodzinna Bissan jest tylko 1 na świecie. Dlatego Aquatherm też firma rodzinna powierzył dystrybucję swoich produktów zaufanemu partnerowi dawno temu. Wielkim sukcesem jest jak wszystkie produkty Aquathermu znikają z magazynu bissana w mgnieniu oka. Świadczy to o dużym profesjonalizmie pracowników firmy bissan którzy oferują nasze produkty firmom instalacyjnym. Myślę że nasza współpraca będzie się rozwijać w dobrym kierunku przez kolejne lata .

McAlpine Polska

Jesteśmy dostawcą markowych systemów odpływowo-przelewowych. Z firmą BISSAN współpracujemy od wielu lat. Przez ten czas dali się poznać jako rzetelny i lojalny partner biznesowy. Dużą wagę przywiązują do jakości sprzedawanych przez siebie produktów jak i do profesjonalnej i kompleksowej obsługi swoich klientów dlatego szczerze polecam ich usługi. Praktycznie od pierwszej wizyty mam bardzo dobry kontakt zarówno z szefostwem firmy jak i z pracownikami, to bardzo przyjaźni i otwarci ludzie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że współpraca z Nimi to czysta przyjemność.

ARKA

Lata współpracy z firmą “Bissan” to przede wszystkim fajny kontakt z wszystkimi pracownikami, którzy są rzetelni, profesjonalni i ( co jest dużym atutem ) sympatyczni. Liczba stałych odbiorców tej hurtowni także świadczy o wysokim poziomie obsługi oraz bogatym asortymencie. Szczególnie dziękuję właścicielce ,Pani Agacie Bilskiej za zaufanie, którym obdarzyła naszą firmę i z energią podejmuje wszelkie tematy, które “podrzucamy”. Życzę dalszych sukcesów !

DYKA

Firma „Bissan” Agata Bilska jest firmą z którą współpraca jest wzorcowa. Pracownicy są osobami kompetentnymi i znają się na swojej pracy.

DIAMOND

Od wielu lat firma DIAMOND z dużym zadowoleniem współpracuje z firmą BISSAN, która nieustannie pozostaje na najwyższym poziomie. Firma charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i elastycznością w stosunku do klienta. BISSAN to godny polecenia, zaufania i rzetelny płatnik. Firma dobrze promuje produkty, dba o najwyższą jakość świadczonych usług, dysponując dużym asortymentem i dobrą dostępnością towarów.

Therma

Przedsiębiorstwo Komunalne „Therma” Sp.z o.o. od wielu lat współpracuje z firmą „BISSAN” w zakresie zaopatrzenia w materiały instalatorskie takie jak armatura mosiężna i stalowa, materiały izolacyjne instalacji grzewczych typu PP,Thermaflex, PUR. Firma „BISSAN” z należytą starannością wywiązuje się z realizacji umów przetargowych. Przedsiębiorstwo Komunalne „Therma”Sp.z o.o.ul.Michała Grażyńskiego 108 w Bielsku – Białej z pełną odpowiedzialnością poleca firmę „BISSAN”Agata Bilska ul. Ogrodników 2 w Bielsku -Białej jako profesjonalnego dostawcę w branży instalatorskiej.

Prandelli

Firma Bissan jest firmą godną polecenia. Uśmiechnięty personel za każdym razem służy pomocą. Nigdzie w okolicy nie mogłem uzyskać porady na interesujący mnie temat, dopiero w Bissanie mi pomogli. A poza tym – co chyba najważniejsze – do tej pory zawsze mieli to, co chciałem kupić dostępne od ręki. Nie musiałem czekać tygodniami. Jednym słowem – OBY TAK DALEJ!!!